Kdo jsem

Yourbirth1

Jmenuji se Andrea a jsem milující matkou malému Matteovi a partnerkou neuvěřitelně laskavému Adamovi. 

Moje životní cesta nebyla úplně jednoduchá, ale díky všemu, s čím jsem se musela vyrovnat, jsem se naučila mnoho o lidské duši a o vnitřní síle, kterou v sobě my ženy nosíme. Považuji za své poslání rozvíjet váš potenciál, energii a sílu, zejména během nádherného a magického období těhotenství, porodu a mateřství. 

Již od malička jsem zbožňovala malé děti a doma jsem s oblibou listovala knihou o těhotenství a porodu.

Fascinovaly mě všechny ty tajemné detaily, které jsou spojeny se zrozením nového života. 

Když jsem v roce 2017 zjistila, že jsem těhotná, začala jsem se zajímat o práva pacientů v nemocnicích a později jsem hledala vhodnou a jemnou cestu pro takové zrození, na které budu s láskou vzpomínat. Díky několika skvělým lidem jsem se v lednu 2018 zúčastnila víkendového kurzu předporodní přípravy hypnoporodu. Zde jsem pochopila, co se při porodu skutečně děje a jak nesmírně důležitá je pro matku předporodní psychická příprava. 

Po dvouměsíčním pravidelném poslouchání relaxací, afirmování, tréninku hlubokého dechu a zlepšení sebedůvěry, se mi 21. března 2018 doma neasistovaně narodil syn Matteo. Byla jsem vděčná za umožněnou svobodu a chvíle plné nerušené lásky, takže když po několika měsících přišla nabídka stát se lektorkou předporodní přípravy s hypnoporodem u Jemného Zrození, neváhala jsem. Stojím si za tím, že každá žena si zaslouží prožít krásný porod podle svých představ, ať už v porodnici, doma nebo v porodním domě. A když se ne vše děje právě podle našich představ či plánů, je dobré mít vedle podporu, která ve vás věří, rozumí oboru porodnictví a poradí i s lecčím navíc.

Svoboda je pro mě jednou z nejcennějších hodnot – svoboda rozhodování, svoboda volby, osobní svoboda.  Jsem empatická, sebevědomá, otevřená novým myšlenkám, snažím se žít v souladu s přírodou. Mám spoustu energie a pořád se učím nové věci. Nebojím se jít vlastní cestou a umím se postavit za svá práva, stejně tak jako dokážu bránit ta vaše, například při komunikaci s nemocničním personálem. 

Mou největší životní náplní je můj již tříletý syn, společný čas s rodinou, jak venku, tak i doma a v kuchyni.  Když mám chvíli volna, ráda se vracím do stáje ke koním. Právě při práci s koňmi jsem se naučila, že chápat, naslouchat a pozorovat je cennější, než si za každou cenu snažit prosadit svou. 

„Tvým největším bohatstvím je to, co víš. To, co nevíš, je tvé největší riziko.“ - Robert Kiyosaki

Jsem tu pro vás

Doprovod k porodům

Aktuálně k porodům nedoprovázím. Sama budu na jaře 2022 rodit a ještě netuším, 
jak dlouhou pauzu si dopřeji. Pro více informací mi napište e-mail.

Jsem dula, doprovázím k porodům, ať už doma či v porodnici. Provedu vás těhotenstvím, připravíme se společně na porod, pomohu vám naladit se na miminko a budu s vámi, ať už se rozhodnete rodit kdekoliv. Připravíme se spolenčně na náročné období šestinedělí. 

Více o mých službách duly ZDE

Hypnoporod

V aktuální chvíli nenabízím víkendové předporodní kurzy. Můžeme se ale dohodnout 
na přípravě individuální či samostatné konzultaci.

Jsem lektorkou Jemného zrození, pořádám individuální a skupinové kurzy předporodní přípravy. 

Více informací o hypnoporodu naleznete ZDE

Zpracování placenty

Zpracování placenty není pozastaveno.

Jsem zpracovatelkou placenty a ráda Vám předám informace o benefitech zpracování placenty a pomohu s výběrem produktů. 

Více informací o zpracování placenty ZDE

Míchání Bachových esencí na míru

Ani tato služba není pozastavena.

Jsem tu pro Vás, ať už řešíte neduhy fyzické či psychické. Společně nalezneme příčinu a řešení. Bachovy esence jsou účinnou metodou léčení pro novorozence, těhotné i kojící ženy i zvířata.

Více o Bachových esencí se dozvíte ZDE

Video z našeho porodu